Comitetul director a Spitalului Municipal de Urgență “Elena Beldiman” Bârlad mulțumește voluntarilor “Interact” pentru ajutorul acordat în cadrul acțiunii “Dance for hope”, doamnei Liliana Filip si doamnei Gina Andrei, pentru sprijinul financiar acordat.

Cu ajutorul dumnealor am reusit sa utilam toate paturile din secția ATI si Sala de nașteri cu saltele impermeabile, secția Psihiatrie cu 75 de pilote si 75 de perne si secțiile de Pediatrie cu 75 de perne.
Va multumim pentru umanitate!

Cu deosebita considerație,
Echipa managerială a Spitalului Municipal de Urgență “Elena Beldiman” Bârlad